Förtroendevalda i Älvdalens kommun

Mattias Högberg (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Myndighetsnämnd Ordförande 2019-04-01 - 2022-10-31
Samverkansråd för pensionärer och funktionsnedsatta Ledamot 2018-11-01 - 2022-08-31