Patrik Skord (C)

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-05-14 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Myndighetsnämnd Ledamot 2019-04-01 - 2022-10-31
Skjutfältsrådet Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Stiftelsen Vasaloppsleden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31