Förtroendevalda i Älvdalens kommun

Tore Eriksson (C)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-03-05 - 2022-11-08
Älvdalens Fiskevårdsområdesförening Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Älvdalens jordägande socknemän samt samfälligheter Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31