Förtroendevalda i Älvdalens kommun

Stig Olsson (S)

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Coompanion Dalarna Ombud 2019-01-01 - 2022-12-31
Dalabanan ekonomisk förening Ombud 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Norra Dalarnas Fastighets- och Infrastruktur AB Ombud 2019-06-01 - 2023-06-01
Samverkansråd för pensionärer och funktionsnedsatta Ledamot 2018-11-01 - 2022-08-31
Älvdalens utbildningscentrum AB Ombud 2019-06-01 - 2023-05-31