Förtroendevalda i Älvdalens kommun

Anders Högberg (C)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-12-18 - 2022-10-14
Norra Dalarnas Fastighets AB Ersättare 2019-06-01 - 2023-05-31
Norra Dalarnas Lokaler AB Ersättare 2019-06-01 - 2023-05-31