Förtroendevalda i Älvdalens kommun

Birgitta Åslund Jansson (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Myndighetsnämnd Ersättare 2019-04-01 - 2022-10-31
Stiftelsen Vasaloppsleden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31