Förtroendevalda i Älvdalens kommun

Kristina Wahlström (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Andre vice ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Samverkansråd för pensionärer och funktionsnedsatta Ersättare 2018-11-01 - 2022-08-31